منوی سایت
گروه صنعتی سروش نیرو
گروه صنعتی سروش نیرو با هدف تولید در بخش های الکترونیکی و حفاظتی به جهت ایجاد امنیت و تامین آسایش برای هم میهنان عزیز و همچنین توسعه صنعت و حفاظت کشور شروع بکار نمود.
در همین راستا و در اولین قدم ، کارگاه درب اتوماتیک با دو محور تولید و مونتاژ درب های اتوماتیک  و دیگر اخذ نمایندگی از کمپانی های برجسته جهان قدم به عرصه ی وجود نهاد.

اخذ نمایندگی در زمینه درب های اتوماتیک GU آلمان که یکی از برجسته ترین کمپانی های تولید درب اتوماتیک در دنیا می باشد از زمره افتخارات مهم این گروه صنعتی است.
هدف ما از اخذ نمایندگی ارتقاء تولید محصولات و استفاده از تکنولوژی روز دنیا بوده و آن کمپانی نیز پس از مشاهده قابلیت ها و توانمندی های موجود ، نمایندگی خود را واگذار نمود.

همچنین شرکت سروش نیرو از سال 1386 محرک های درب اتوماتیک کرکره ای را با سه برند نام آشنای خود (ENTRANCE ، HERCULES و GERMAN MULLER) ارائه داده که با توجه به کیفیت بالای محصولات و تنوع بسیار زیاد در مدلهای ساید،توبولار انواع بردها و ریموتهای تخصصی توانسته این محصولات را به کشورهای همسایه از جمله عراق،افغانستان،ارمنستان نیز صادر کند.
و اکنون نیز خرسندیم که توانسته ایم با تکیه بر دانش و تجربیات خود خدمات متنوع و موثری را برای کاربران گرامی به انجام برسانیم.


 
برچسب ها : سروش نیرو
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری